Pogledaj jedan post
Old 17.03.2017., 07:01   #44
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
Bog je stvorio Mjesec.

Neuspjeh svih evolucionističkih hipoteza o nastanku našega Mjeseca
http://nacija.hr/2015/06/02/izravno-...asega-mjeseca/
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=4255



Čitao sam knjigu Ivana Rusarina: "Postanak" u smislu kako katolik 21. stoljeća može vjerovati u doslovno tumačenje Biblije. U početku iznosi brojne hipoteze koje potvrđuju određene teze iz Biblije, ali je opet oni ne uzimaju Bibliju doslovno, već govore kako su to metafore. U startu kontradiktoran. Onda kreće s polucitatima, gdje ne napiše cijeli citat, pa ispadne da znanstvenik govori nešto drugo. Na primjer onaj Darwinov citat s paunima, kako mu se oni gade i kako ih ne može vidjeti jer se ne uklapaju u njegov koncept gdje se trebaju prikrivati od predatora, a ne imati takve boje. Rusarin je to protumačio kao da Darwin "namješta" svoju teoriju. Stvar je samo u tome da privlačenje seksualnog partnera ide na teret održanja vlastitog života. Onda razmišljanja o tome kako su cvijetovi tako žarkih boja, kao nisu oni sami mogli isforsirati da postanu takvi kako bi privlačili kukce. Tu sam odustao od čitanja (oko 60. stranice), jer sam vidio da čovjek nema ni pola mozga u glavi. To je počeo uspoređivati s time kako bi vojnicima bilo super imati sposobnosti kameleona. Ali koliko god oni željeli isforsirati tu promjenu - ne mogu. I to je njegov tijek misli. Žalosno da je itko to išao objaviti i da je prošlo bilo čiju recenziju.

A "Book"-u sam se javio kad je nagrada bila 36 000 i gospodin mi nije mogao dati nijedan protuargument na dokaze koje sam mu iznio, već je rekao kako su to pretpostavke. Samo mi je preporučio jednu "odličnu" knjigu koju je napisalo 10 njemačkih znanstvenika, naravno, kreacionista. Nisam mu se sjetio reći da si pogleda što je "Project Steve". Sve u svemu, nije mi mogao reći kako čudnovati kljunaš ne bi bio dokaz evolucije iz gmazova u sisavce, jer dokaza iz komparativne anatomije ima puno. Još kako su u tekstu u "Book"-u pisali kako je nemoguće stvoriti nove vrste, morao sam mu spomenuti poliploidiju kao evolucijski mehanizam u biljaka i hibridizacijama. Uglavnom, rekao sam da se nema smisla prepucavati, jer mi nije dao nijedan argument u svoju korist. Tu sam odustao od prepucavanja s kreacionistima ukoliko mi ne daju argument vrijedan razmatranja.


Ivan Rusarin - onanatorsko čeljade u rangu Stojića iz Kanade koji tvrdi da silovane žene ne mogu zatrudnjeti ....

inače pitanje .... što nije Bog stvorio i Bibliju pa je podijelio sa čokoladicama? Ili iz čega je stvorio Mjesec? ..da budemo u temi, a ne urnebesnom bauljanju, zabavljaču.
Vjerovati ću ti na riječ i tako je ona na samom početku, ali treba barem jedna ... tvoja .... suvisla .... probaj Luč neka bude svijetlo ....
saugaro is offline  
Odgovori s citatom