Pogledaj jedan post
Old 29.07.2017., 08:23   #1159
Quote:
redizajn kaže: Pogledaj post
klasika.

anksiozonost, ništa više.

test ti neće pomoći jer ćeš za 3 mjeseca opet naći neki simptom i onda sve ponovno.

odi kod psihologa/psihijatra, imaš ih gro koji se bave baš ovakvim slučajevima za HIV/AIDS.

recimo, bio sam u tvojoj koži, kad sam došao u HUHIV nisu me htjeli testirati jer nema šanse da sam zaražen, a ja sam bio uvjeren da jesam, a brijem da bi i tebi isto napravili jer oralno se ne možeš zaraziti. Dali su mi kontakte tih psihijatara/psihologa (sorry ljudi, al ja ne znam ni dan danas razliku između njih) pa sam se riješio toga.

Imaš slučajeve gdje se ljudi testiraju po 10 puta radi jednog odnosa i iako je uvijek rezultat negativan oni su uvjereni da je drugačije.

nije ti ništa. opusti se. živi život, upropastit ćeš si ga s ovim.
Jesi bio na kraju kod psihologa?

Čest je slučaj da ljudi imaju izrazito izražen strah od zaraze hivom te se često događa da to pređe u OKP.

MarinaD i ja uistinu sumnjam da se kod tebe radi zarazi hivom ali ukoliko želiš biti mirna odi i testiraj se. Znam da je strah od testiranja i rezultata jako velik ali vjeruj biti će ti lakše nakon toga. uvjerena sam da će rezultat biti negativan.
SamaNaSvijetu is offline  
Odgovori s citatom