Pogledaj jedan post
Old 08.06.2003., 19:38   #5
Veli Bafi
Quote:
I da, moguće je raznim obredima na neku osobu koja nas interesira, ali, ako kod te osobe nema niti najmanje zanimanja za vas onda je taj magijskih trud skoro pa uzaludan.
E pa vidiš Bafi, ja bih ti tu proturječila. Jednostavno možeš utjecati na osobu koju nimalo ne privlačiš. Čak i kada ona ne pokazuje nikakav interes.
No, da li je to to onda? Hvataš plijen i na kraju ne znaš što ćeš s njim..ima li to ikakve veze s ljubavlju?

Naravno da možeš rabit magiju za one koji ti se sviđaju..pa svi to radimo kada smo zainteresirani za nekog upravo na način koji si opisao;
Quote:
Mislim da je licemjerno od ljudi da govore o nekakvom crnomagijaštvu a sami se šminkaju, lijepo oblače, friziraju, čak i čitaju...samo da bi dobili naklonost suprotnog spola. Zašto bi uporaba magije bila nešto drugačije?
I to je ok. To nema apsolutno nikakve veze s crnom magijom! Postoji li uopće tako nešto? Ne. I mislim da smo to gradivo davno utvrdili. Postoje samo motivi koji se kriju iza upotrebe magije, a oni, ovisno o čovjeku, mogu biti "crni" ili "bijeli"(iako ovdje moram priznat da mrzim takvu podijelu).

I zato će svakom normalnom i iole samosvjesnom biću biti strano rabiti magijsku praksu i rituale da prizove nekog tko je odlučio otići ili pridobije nekog tko se uopće ne zanima za dotičnu osobu.

A onome koji je upoznao ljubav, to nikada na pamet neće pasti.

"Crnom" magijom se koriste ionako oni koji nemaju pojma što rade. I njima se vraća. A kako i na koji način ne da mi se sad ovdje objašnjavat. Da li trostruko, peterostruko ili deseterostruko nije bitno. Samo što uistinu mnogi ne razumiju to "vraćanje". Nije to tak jednostavno kak zvuči, ali je zato daleko strašnije u svojoj pravoj jednostavnosti.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom