Tema: Komarci
Pogledaj jedan post
Old 28.06.2017., 18:22   #107
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
i ja sam jako osjetljiva na ubode komaraca. možda ti pomogne moja "procedura" za ublažanje boli.
jer mene ubod komaraca ne svrbi, već jbn boli. a tek uz bol osjetim i svrbež.

* oprati vodom i sapunom čim primijetiš (to sam nedavno uvela i to nakon što sam pročitala negdje na forumu i doista funkcionira)
* na to namažem plymicol mast
* kad se plymicol mast upije i više se ne vidi na koži, onda namažem onaj polar ice gel koji je mentolast, koristi se za grčeve mišića, opuštanje mišića i slično. ujedno i odlično osvježava pa oteklina brže splasne kod uboda komaraca, osa i slično.

znači ovaj trio fantastikus - uvijek je sa mnom cijelo ljeto. zapravo lažem. nije cijelo ljeto. kod nas su komarci (primorje) od negdje početka ljeta pa do božića
tako da...najmanje 6 mjeseci imam ovo u stalnoj postavi i da mi negdje bude handy. kad idem van iz kuće isto nosim sa sobom male dekantirane posudice s ovim jer nikad ne znaš kad te može komarac piknuti. a meni ako se ne namažem - razviju se bolne otekline.
vidi izbodu onu mene po rukama i nogama nisam ja osjetljiv , bude mi normalno nekad veći nekad manji, ali ovo je brutalno prvi put u zivotu i jos im se ubodi vide par da me igla ubola toliko je debel, evo mazao sam masti pa mi je spalo ostale modrice , ne mogu vjerovat neznam koja je ovo vrsta li nije normalna sigurno
S0nic is offline  
Odgovori s citatom