Pogledaj jedan post
Old 24.02.2008., 11:18   #9
Quote:
nestrpljiva kaže: Pogledaj post
Bok curke!

Prošli sam tjedan bila na pregledu sa 28+5. Doktor mi je rekao da se beba okrenula glavom prema dole (što je ok) i da se spustila vrlo nisko, tak da mu može prstom dodirnuti glavu!! Naravno da sam se izbezumila, ali me dr. uvjerio da to nije bad jer nisam otvotrena, ali da ipak moram na mirovanje, kao preventivnu mjeru za "nedaj Bože"! Ima li tko kakvih sličnih iskutava???!!
Na UZV s 20 tjedana doktor se nije mogao načuditi kako nisko nosim, kak je glavica djeteta u zdjelici i sl. isto me skroz isprepadao, mjesec dana kasnije drugi doktor na UZV kaže da njemu to izgleda kao najnormalnija trudnoća... možda ti jednostavno ovisi i o doktoru kako koji doživljava ono što vidi, nemam pojma, baš me zanima šta će mi reći sljedeći put. A glavica nam je prema dolje na uzv svaki put, izgleda da je će moja beba dubit na glavi od početka do kraja

Quote:
Lali Puna kaže:
a zašto si stvaraš paniku ako ti je doktor rekao da nije frka?
ili ideš doktoru kojem ne vjeruješ?
Lali, budi sretna da nemaš nikakvih komplikacija i problema u trudnoći, da ti dr. nije nikada na pregledu rekao nešto zabrijanjavajuće jer inače ne bi ovako reagirala... ne znam zašto uopće komentiraš postove koji te se očito ne tiču i nemaš šta pametno za reći o dotičnoj temi, a živciraju te u tolikoj mjeri da na osnovu njih otvaraš nove topice u kojima se čudiš kak ne kužiš te i te forumašice koje ovo ili ono... Pusti nas s problemima da se tješimo na miru, a ti se bavi onime što tebe zanima... kvragu...
astra99 is offline  
Odgovori s citatom