Pogledaj jedan post
Old 04.12.2003., 19:01   #14
Upravo to sto je Pallas rekao. Nije rijetka komplikacija da nakon zahvata kiroprakticara netko dozivi cerebrovaskularni inzult. Mislim da je postotak cak i visi od 1% (ali za ovo stvarno nisam 100% sigurna). Naravno, vi sa dvadeset i kusur godina i niste u nekoj opasnosti, ali ja svojima roditeljima ni u ludilu ne bih dopustila izlet kod kiroprakticara. Ma koliko bio dobar.

Ali, nije samo u tom problem. Oni rjese problem na kratke staze, a dvojbeno je pri tome je li cine vise stete nego koristi. To sto ti je ta osoba dala vjezbe na nekom papiru nikako ne znaci da ces ti te vjezbe raditi na ispravan nacin. Prvih par puta mora te voditi strucna osoba, a tek onda mozes to raditi kod kuce. A, kao sto si rekla, ti ih nisi niti radila. A vjezbe su upravo ono sto je najbitnije da ti se koliko-toliko rijesi problem bolova u vratu.

Ne govorim ovo zato sto su mi oni direktna konkurencija, ali sve te manualne metode su jaaaako opasne ako covjek stvarno nije vrhunski strucnjak.

Evo, iskreno...postoje 2 osobe kojima bih dala da mi bilo sto izvode na kraljesnici. Jednostavno se ne usudim.
lahor is offline  
Odgovori s citatom