Pogledaj jedan post
Old 26.02.2012., 07:54   #65
Raspadom Saveza komunista , osnivači novih partija morali su dati ime novoj partiji ! Tako je nastao i HSS ! Sa imenom i prodavanjem magle , ovajali su ogranke i glasove na selu ! Od izbora 2000 postali su HRVATSKA STRANKA FOTELJAŠA ! U poljoprivredi u Račanovoj Vladi i Sanaderovoj , napravili su puno štete ! Zakon o poljoprivrednom zemljištu prilagodili su Todoriću i nekolicini njemu sličnih , a na štetu obiteljskih gospodarstava ! Bilans Vlade SDP i HDZ je da od 2001. g. u 182 općine i grada nije raspisan ni jedan natječaj za državnu zemlju ! Molim sve članove HSS koji imaju zemlju da na stranicama POLJOPPRIVREDNI FORUM - ostalo - Referendumom o poljoprivrednim zakonima , uključe se u raspravu o budućim zakonima ! Tekst predstavke poslao sam zastupniku Bajs i novom predsjedniku HSS ! Govoreći o poljoprivredi putem medija i na ovim stranicama koristim puno ime , sa ciljem da ima vjerodostojnost ono što iznosim ali i težinu kod onih koji su za drugačija rješenja ! Razgovarao sam sa više sada bivših zastupnika , jedna zastupnica rekla mi je da sam idealist i da se moram boriti ! Protiv Sabora možemo se i moramo boriti referendumom o bitnim zakonima i u tom smislu koristim Forum u cilju informiranja i obrazovanja !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom