Pogledaj jedan post
Old 31.05.2012., 12:14   #34
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post

Sad sam u 8 tjednu i moram cekati jos gotovo dva tjedna na sljedeci pregled.........
Think.pink jutros sam bas mislila na tebe Vidim da si i dalje pozitivna i funny pa pretpostavljam da je ultrazvuk (bez obzira na utrice) bio
Da ne zachatavam ovdje pretrazit cu malo tvoje postove da vidim sto se dogadja
ja sam bila na utrogestanu do 16-17 tjedna i sad opet, pretpostavaljam kao podrška posteljici. nije ništa bajno baš bilo na pregledu kod mene. da ne začatavm ovdje jučer sam pisala o tome na trudnicama i danas isto pa ćeš vidjeti.

ja bih na tvom mjestu s obzirom na blizanačku trudnoću i vrlo vjerojatno /ne želim te strašiti/ više mirovanja nego akcije u takvoj trudnoći otišla na konzultacije i veće preglede kod dr Petrovića privatno u Ri. on ti je stvarno na jako dobrom glasu, a radi i u kbc-u tako da imaš link odmah za sve što ti treba. ne znam kakva je praksa u bolnici da li će ti npr u 12-tom tjednu raditi 3D/4D utz ili oni trudnoću prate samo na 2D

mislim da ti je važno naći nekoga od povjerenja koji će ti još dodatno napravit tih par pregleda velikih na dobrom utz-u, a uvijek je dobro imati i dodatno mišljenje. moji "veliki" pregledi su bili u 12-tom, 19-tom i sad u 28-om tjednu. opet moram za 10 dana. dakle, na ovim pregledima se ipak vidi ako nešto negdje zašteka i onda se pravovremeno reagira. kažem, ne znam kako se vodi trudnoća u bolnici, da li kao kod socijalca ili ne. opet vjerujem da ti išta posumnjaju da bi te isti čas poslali na dodatne pretrage u bolnicu.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom