Pogledaj jedan post
Old 10.04.2017., 22:40   #25
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
Ponukana mnogim situacijama nakon propalih veza koje obično vode ''želim da ostanemo prijatelji'' pitam se što to točno prijateljstvo podrazumijeva? samo pozdravljanje i razmjenjivanje par riječi kad se eventualno susretnemo ili ipak nešto snažnije prijateljstvo?

Razumijem da je nakon dugotrajnih veza teško uspostaviti prijateljstvo, no što je nakon onih kraćih, poluveza ( fuck friends, otvorena veza )? Ima li nade za tu ''povratka na staro'' jer emocije su bile slabe ili ih nije bilo?
Nikakvo prijateljstvo s bivšima kod mene ne dolazi u obzir. Sve što nakon* prekida radim je usmjereno tome ne da mi se više nikada ne jave, već da im takva ideja niti ne padne na pamet. Meni je moj duševni mir daleko važniji od bilo kakvih ideja o prijateljstvu, razgovorima, ili čemu već.




* Vrlo često i prije.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom