Tema: Kako dalje?
Pogledaj jedan post
Old 16.06.2017., 00:24   #39
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Volim ja njega, tu je i najveći problem...Da ga ne volim, ne bi ovdje ni pisala, već bi odavno bilo gotovo. S njim ili bez njega isto mi je....I ovako sve hendlam sama i kuću i djecu i financije. Samo me nervira njegova inertnost. Moji roditelji su imali jako skladan brak, pun ljubavi i razumijevanja...strah me je okrenuti novu stranicu.
Jedno možda glupo pitanje, ali - šta točno voliš kod njega? U ovom trenutku, ne prije deset godina. Ne komunicirate, ne spavate zajedno, ne razmjenjujete nježnosti...
Mislim da je jedna forumasica napisala za svoj prvi brak da je to bila fatalna ljubav, ali je vremenom izblijedila, ona je postala nezadovoljna, on je smatrao da traži kruha preko pogače - i sve je nestalo.
Ti si se prema njemu postavila kao mama, i kao prava power girl, sve postižeš - i posao, i klinci, i kuća...Dear, to ti je posebna greška - gdje si ti u cijeloj priči? Mimo njega - šta ti radiš da tebi bude dobro, da si napuniš baterije? (Da se odmah ogradim - ne mislim na prevaru ) Koliko vremena možeš odvojiti za sebe, za svoje gušte?
On i dečki idu sad na more. Što ti ne? Ti ćeš za tih par danasrediti kuću, sve što ne stižeš uz klince, poslije dan -dva ćeš slušati muziku koja tebi prija, videćeš se sa prijateljima...i razmišljati šta da uradiš, gdje je vaša priča zalutala? Razmisli da li ti nedostaje kada nije tu. Ili ti stvara grč u želucu njegov povratak. Imaćeš par dana za sebe, iskoristiih, činiono što tebe čini sretnom, gledaj filmove koje voliš, jedi sladoled iz kutije sa žlicom...I vidi šta želiš.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom