Pogledaj jedan post
Old 18.06.2017., 10:51   #134
Quote:
Nji Hao kaže: Pogledaj post
Bruno je imao izuzetne sposobnosti.

Ima još takvih, ali ja bi njega izdvojio od drugih po tome što je on te sposobnosti koristio nesebično.
Čini mi se da je bio iskreno posvećen pomaganju drugima.

Bio sam par puta iz znatiželje i apsolutno ništa nisam osjetio, ali znam nekoliko slučajeva zbog kojih uopće ne sumnjam da tu nečega ima.
To naštelavanje "Einstellen" treba biti izvedeno mentalno ispravno prije svega, a ako si inače zdrav, onda vjerojatno niti nećeš nešto osjetiti u smislu zdravstvenog poboljšanja... eventualno neke koristi na psihičkom nivou možeš dobiti.
Slično kao kod bilo koje meditacije, misli treba samo malo preusmjeriti u ispravnom smjeru i postaviti pozitivan emotivni stav i jednostavno se prepustiti.
Bilo koji tipovi meditacije (pogotovo onakvi koji služe za isključivanje mozga i relaksaciju) su sami po sebi jako korisni što znam i iz osobnog iskustva.
Ako se i ne osjeća ništa, ne znači da se ne dešava ništa. Katkad je osjećati "ništa" i jako dobro.
Što se tiče tih izlječenja preko Einstellena mogu se desiti brzo i spontano, a katkad kroz dulji period (više mjeseci do godina i nešto) da se ništa ne desi, pa se onda ozdravi ili odjednom ili polako dolazi do poboljšavanja kroz dulji vremenski period.
To su bar informacije do kojih sam došao.
Pravilo je da pravila nema. Svatko sam najbolje zna i osjeti kako se prepustiti i primiti tu 'energiju' u sebe. Treba malo prakse naravno da čovjek sam pronađe što za njega funkcionira.

Ja bih naravno napravio razliku između Einstellena i onoga što je Bruno radio dok je bio živ. Očito je imao sposobnosti da ljude koji čak niti vjeruju (pa i one koji nisu došli da ih se ozdravi, ali je došao njihov rođak recimo) izliječi. To se sve dešavalo u roku sekunde i zato je impresivno. Takvo nešto se teško može fejkati, pogotovo na razini stotina ili tisuća ljudi odjednom.

Einstellen je pak samo način na koji nam je dao da sami stupimo u vezu s Bogom (Izvorom)... kako god. I naravno, s obzirom na naše 'sposobnosti' to je najviše što nam je mogao ostaviti da si sami pomognemo, te pritom i njega pozovemo u pomoć ako želimo - kako je sam rekao.

Pitanje je sada da li tijekom Einstellena izlječuje on (tj. da li pomaže u izliječenju i stupanju u kontakt s tom energijom) ili je tu na djelu podsvijest i snaga vjere preko koje stupamo u kontakt izravno s tom energijom.
Ljudi su se znali spontano izliječiti od najgorih bolesti na razne načine, a ne samo preko Brune, stoga, ono što je radio za života je daleko impresivnije od Einstellena gdje je svatko sa svojim sumnjama i neznanjem prepušten samome sebi, no očito je da djeluje i to.

Zadnje uređivanje old-soul80 : 18.06.2017. at 11:02.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom