Pogledaj jedan post
Old 08.07.2017., 05:13   #19
Meni se takve stvari često dešavaju. Sumnjam da su rezultat npr. nesvjesnog procesuiranja informacija jer se tako ne može objasniti ovaj moj slučaj: nazvali su me da trebam obaviti nešto što nisam ni znala da trebam i baš mi je bio bed što to moram obaviti, razmišljala sam ma kako ću ja to, samo ću se dovesti u nelagodnu situaciju. I ništa za par dana spremila se ja da to obavim, krećem u auto, kad doslovno 10 sekundi prije nego sam krenula meni zvoni mobitel da ipak ne trebam to obaviti i da je sve u redu. To me tada baš zapanjilo, kakav tajming.

Također, u razgovoru međusobnom s nekom osobom mi odjednom iz čista mira (a nevezano uz temu o kojoj smo pričali) padne na pamet to nešto i za par sekundi osoba upravo to izjavi.

Primjera ima mnogo.

Jedna od teorija je da se sve događa istovremeno, dakle da vrijeme nije linearno, tako da bi imalo smisla u kontekstu toga da ako smo 10000.put proživjeli isti događaj, da se povremeno desi to ''prepoznavanje'' u vidu tih sinkroniciteta, predosjećaja, intuicije, što bi onda povezali s postojanjem više dimenzija i tako.
Ne znam, voljela bi znati istinu, ali vjerojatno neću nikad.
__________________
“Two people in love, alone, isolated from the world, that's beautiful.”
Lorelei S is offline  
Odgovori s citatom