Pogledaj jedan post
Old 23.08.2017., 15:29   #6
Nitko ovdje nema uvida u cijeli proces nabave niti u sadrzaj ponuda svih onih koji su bili involvirani.
Samim time nemamo ni osnovnih informacija (a vjerojatno ni znanja) na osnovu kojih bi mogli biti za bilo koju varijantu.
Moja opcija je ona koja je dugorocno najisplativija za RH, a osigurava nuzne preduvjete za racionalan, kvalitetan i validni remont. Ne treba zanemariti i druge opcije koje pojedini ponudjaci (vjerujem) nude, a koje nisu nuzno u sferi konkretnog remonta nego mogu biti i u vidu daljnje vojne suradnje ili nekih drugih benefita po RH i / ili MORH.
Osobno o bilo cemu, kad je konkretni remont u pitanju nemam saznanja... Samim time, ne mogu niti kvalitetno promisljati.
Stava sam da su opcije sastavljene pretenciozno i sa prilicno subjektivnom stojnom tockom kao polazistem...Takodjer, vjerujem da tu ima jos par varijanti koje bi mogle doci u obzir a mogle bi biti rezultanta umjesnosti nasih pregovaraca (ne mislim samo na one u vojnoj bransi) ..
No, kao sto rekoh, to je van moje domene i spoznaja...
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.

Zadnje uređivanje SaleRi : 23.08.2017. at 15:48.
SaleRi is offline  
Odgovori s citatom