Tema: Pomagajte..
Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 17:29   #2
Quote:
Hiwon kaže: Pogledaj post
Svidjela mi se jedna cura koja nije iz mojeg kraja, ja sam inace s mora a ona je dosla na sezonu ljetnu raditi.
Stupili smo u kontakt sve je dobro proslo, na poslu smo cesto komunicirali i bas tada kada sam je htio pozvati na pice taj dan je dala otkaz i otisla.
Od tada razmisljam o njoj i jos nista nisam poduzeo da joj to kazem jer mislim da bi ispalo seljacki. Kao ej ti svidas mi se dodi vamo hehe.
Sta mislite dal se isplati ista probat i kako da stupim u kontakt a da ne ispadnem seljak?

Što si kvragu cijelo ljeto čekao? Iskreno, mislim da ti je sada kasno. Možeš ti stupiti u kontakt i sve to ali s obzirom da niste ni na tu jednu cugu otišli dok je ona bila tu ne znam što možeš očekivati od toga. Da će ona prelaziti parsto km svako malo da izađete van? Ili da se upustiti u neko šestomjesečno dopisivanje do iduće sezone? Ne muči ni sebe ni nju time, sljedeći puta reagiraj ranije. Kavu mi svako popodne kuha cura koja je došla na sezonu pa zbog dečka ostala ovdje, samo što on nije čekao kraj devetog mjeseca da ju pita za dejt
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom