Pogledaj jedan post
Old 04.12.2017., 23:39   #138
Ne znam jesi li čitala unazad... Ja sam na njeno odgovorila već prije, sad sam shvatila da pod "autorica" misliš na Selenu ne crnog leptira...
Uglavnom, mislim da se zaletila, pristala na ono na što nije htjela, a sad se kaje, svi je živciraju, želi samoću, da nikoga ne čuje i ne vidi pa projicira strahove i preuveličava dosta, još je hormoni ubijaju... Kaže nije trudnoća, a sve ono od MPO prije ne računa.

Ne žive čak ni ispod nego iznad obitelji. Uložili su puste pare u kuću, a nisu stavili dovoljnu izolaciju i kvalitetan krevet da se mogu poseksat ili posvađat u miru. Životni problem je što svekrva obiđe trudnu snahu da je pita je li gladna i treba li joj što... Dosadno ženi, vjerojatno misli da je i njoj dosadno samoj. Vrata nemaju ključa, a i na podrum se ne mogu stavit vrata... Uglavnom, puno rješivih životnih situacija koje se mogu lako riješiti i organizirati, samo treba reći svoje mišljenje iskreno i pristupiti situaciji realno, a ne izigravati patnicu i žrtvu jer vidi molim te njuškalo s nesanicom se usuđuje popratit jesu ukućani stigli doma sigurno...
I moja mama ne može ni danas spavat ako ne javim da smo se vratili s puta isl, al ne tvrdim da je zato zabadalo i špijun, samo se brine, nelogično i iracionalno i pretjerano, ali ipak ne može protiv toga.
A vrlo lako je nekad neke stvari procijeniti kao zloću, dosadu, zabadanje, a istina uopće ne mora biti crna.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom