Pogledaj jedan post
Old 23.01.2018., 00:29   #128
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ako voliš seks i želiš imati seksualne odnose s osobom koju voliš, nisi zato ovisnik o seksu. Ali možeš biti frustriran i neostvaren do kraja u odnosu ako nema seksa. Zato bi bilo pošteno unaprijed znati upuštamo li se u vezu s nekim tko se pravi da voli seks kako ga ne bismo ostavili pa čeka da se dovoljno emotivno vežemo da nam to postane puno teže - što je užasno šupački, ili taj netko zbilja uživa s nama koliko i mi s njima.
Amen
Onda se osoba koja stvarno voli seks mora propitkivati je li problem bas u seksu, je li to ono sto nedostaje, ali je, naravno da je, jer se nakon nekog vremena pocinje javljati fizicka potreba, snovi i precesto razmisljanje o skoro svemu kroz nekakvu seksualnu konotaciju. To kako se nekim ljudima ocito ne javlja ni fizicka potreba mi stvarno nije jasno Mozda zvuci kao dramljenje oko nicega ali stvarno nije fer
prema osobi koja eto ne voli seks samo u pocetku veze..

Opet kad bi takve osobe i iznijele karte na pocetku i rekle "ej cujes meni ti se nece dat bas ovoliko nakon nekog vremena" vjerojatno bi se nekako mi napaljeni oglusili na to (jos u fazi pocetne zaljubljenosti) tako da... valjda nema nekog rjesenja. Nikad ne mozes naci nekog savrsenog i seks uopce nije tako bitan. (To govorim sebi )
Provest zivot u konstantnoj polunapaljenosti (u najboljem slucaju, jer tesko da ce ikad bit dovoljno to sto dobivas od partnera s puno manjim libidom) misleci se cijelo vrijeme jel stvarno sve ostalo u vasem odnosu dovoljno stima da bi trpio i to... hmmm, stvarno ne znam isplati li se, ne mogu jos dokucit nista do kraja.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom