Pogledaj jedan post
Old 11.01.2009., 14:30   #17
Bok svima,

Quote:
Simon G. kaže: Pogledaj post
znači ako želim gledat digitalne programe moram kupit digitalni prijamnik ???
Da li tvoj novi TV ima na sebi oznaku (na kutiji, uputama, kutiji) da ima ugradjen DVB-T tuner?

Ako ima onda se radi o MPEG-2 DVB-T tuneru koji omogucava gledanje naseg hrvatskog OiV DVB-T programa (HTV1, HTV2, RTL, NOVA) ako imas signal u svojem dijelu zemlje (do 2011 kada se u potpunosti gase analogni signal svi ce djelovi Hrvatske biti pokriveni digitalnim DVB-T signalom)?

Ja sam 100% siguran da ga imas jer si i sam napisao da mozes prebacivati analogno/digitalno na daljinskome sto zasigurno znaci da imas i stari analogni tuner i novi digitalni DVB-T MPEG-2 tuner!

DVB-T HD je nesto sasvim drugo i to (100% sigurno tvoj TV nema). Za sada se ne isplati kupovati vanjski DVB-T MPEG4 tuner (potreban za HD prijem) jer kod nas postoji samo jadni HTV HD promo (prosle godine u HD-u je bilo samo prenoseno Euro 2008 prvenstvo a za Olimpijske igre 2008 su nas prevarili - kakavo cudo od nasih nesposobnjakovica)...


P.S.
Ako ne hvatas DVB-T to moze biti ne samo da nemas signala gdje se nalazis vec i da si izabrao krivu zemlji za prijem - u 99% slucajeva to se rijesi ako posvatis Njemacku ili Austriju kao zemlju gledanja!
HasoMujo is offline