Pogledaj jedan post
Old 03.06.2009., 20:14   #18
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
uhhh zestoko ste krenuli na mene jer me niste razumeli!!! Pravi hrvat i srbin nikad ne mogu biti neprijatelji ako su hriscani, onaj ko tvrdi drugacije laze!! mom drugu su siptari zapalili kucu a on ovde u selu gde zivim u vojvodini kupuje siptarski hleb jer nije lud da ceo narod osudi!!!
Uhhh!...majstore,skroz krivo si postavio uvodni post!...Nema apsolutno ničeg pozitivnog u četnicima i nemoj nikada više započeti temu sa takvom konstatacijom ako želiš imalo smislen razgovor.
Također,ne postoje "pravi" ili "krivi" srbin ili hrvat!....postoje samo hrvati i srbi,a ima nas svakakvih i jednih i drugih.
Nitko nije "lud da osuđuje cijeli narod" ali kad se radi o ovakvim temama, onda ti jesi predstavnik svog naroda,a ja svog.Naravno da u raspravu ulazimo sa osobnim stajalištem,ali kad ja pričam o srbima u političkom smislu,onda ne pričam o Koji iz Discipline kitchme,nego o srbima kao nekom virtualnom političkom tijelu.
Pričajući o ww2 možda se zaista svi možemo pokriti po ušima,ali ovi zadnji događaji nisu za usporedbu sa time.....
boogyman is offline  
Odgovori s citatom