Pogledaj jedan post
Old 24.10.2010., 13:00   #65
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post

A kaj te iznenadilo? Pa lana ti je musko samo sa velikim sisama i bez krastavca u gacicama.

Quote:
al ovo inertni i indolentni su teske optuzbe najvjerovatnije zasnovane na losoj sreci sa muskicima.
Joj, kak volim kad moja iskustva, moja prošlost i moj lik i djelo postanu temom topica. Još jedan dokaz da sam neodoljiva.

Halo, zaključak ne temeljim (samo) na osobnim iskustvima. Promatram ljude. I žene. Navela sam i nekoliko primjera iz svoje blizine. Ali ti si toliko zaslijepljen mojom pojavom da nisi to pročitao. Ne zamjeram ti.
Quote:
A ko zna svijet je mali mozda me i sretnes al nece ti bit vajde od toga.
U to sam sigurna.
Quote:
A jesi li ti i priblizno samokriticna kao prema muskarcima?
Opet! Koliko god laskavi bili tvoji pokušaji da ovo postane topic o meni, neće ti uspjeti. Ponavljam, pročitaj moje postove pa ćeš vidjeti što sam pisala o ženama koje su spremne služiti se raznim strategijama i taktikama u postizanju ciljeva.
Quote:
Ja obozavam kad "igru" vode zene (jos ako se snalaze u toj igri)...jer onda znam da je to to a ne da si moram razbijat glavu jesam li pogodio zicu.
A ja sam nezainteresirana za muškarce kojima za sve treba upirati prstom. Igru vodim ako to hoću i ako me veseli, a ne zato što moram, jer on ne zna, jer mu je to "razbijanje glave".
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom