Pogledaj jedan post
Old 18.01.2007., 13:51   #5
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Zbog vrlo teškog razdoblja u koje zajedno sa teško oboljelim zapadaju i njihovi članovi obitelji kao i drugi bliski ljudi, a nedostatka adekvatne psihološke i druge pomoći unutar našeg društva, odlučila sam se, i sama zahvaćena tim problemom, pokrenuti ovaj forum, gdje ćemo mi koji smo (bili) u tim problemima, pomagati jedni drugima savjetom i podrškom.

Ostavite ovdje svoj post, barem ću ja uvijek napisati neki odgovor, dati savjet ili biti barem uz vas kojima je tako teško, možda i teže nego onome koji se mora direktno boriti protiv bolesti.

Osobno sam prošla i još uvijek prolazim pakao i mislim da nitko to sam ne bi trebao prolaziti.

Veliki hug svima
Evo da se i ja pridružim...ako nekome mogu pomoći bilokakvim savjetom bilo bi mi drago
Osobno sam kroz te opake bolesti prošla nekoliko puta, obje bake, tata koji je nažalost izgubio bitku s tom bolesti a sad to još jednom prolazim s majkom i nadam se da ćemo ovaj put pobijediti .
Nije lako ali ponekad te život neugodno iznenadi...
Drž'te se svi i veeelika pusa!
__________________
Kada umreš,ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup
papricica is offline