Pogledaj jedan post
Old 06.11.2006., 23:30   #4
Mojoj je curici dijagnosticiran prije 2 mj. Ona ima prvog stupnja na lijevoj strani bubrega. Za sada smo samo na terapiji antibijoticima jer naš nefrolog kaže da je to najblaži oblik. Terapija također traje 4 mj. (jedan mj. prvi sirup, jedan mj. drugi pa ponovno). Vadimo mokraću 1 put mj. i krv svako 2 mj. pa na kontrolu kod nefrologa.
Tada će nam reći dali treba poduzimati daljnje korake ,za koje nemam pojma uopće što su, ili antibijotici djeluju.
Ja se nadam da će sve biti
Kada smo je vodili na rengen na snimanje kanala to je bilo najtraumatičnije iskustvo od svega. Našla se neka slabovidna sestra koja ju je bockala 15 min. i nije uspjela umetnuti cjevčicu. Tada je mrtva-hladna rekla doktoru doslovno od rječi do rječi:" Doktore, upalite svjetlo, činimi se da ovdje imamo neku urođenu anolmaliju". Neću niti govoriti kako sam se tada osjećala. Na sreću, ispostavilo se da je samo smotana da ne koristim neke ružnije epitete!!!
Nažalost, njoj djeluje na organizam. Ima 14 mj. a već je 2 puta imala upalu mokraćnih kanala i klice u mokraći među kojima i E.Colli koja može biti jako opasna i teško se uništava. Mi smo na svu sreću uspjeli. Nije se pokazala u mokraći 4 mj. i nadamo se da ni neće više nikada
qwerta is offline  
Odgovori s citatom