Pogledaj jedan post
Old 25.11.2010., 21:34   #5
monami draga...cijela naša priča je na temi kao što sam navela,napisala sam sve od početka...sada sam malo rijeđe na temi jer sam se morala malo odmaknuti od foruma tj. od te teme da razmislim što i kako dalje jer smo sada na ponovnoj prekretnici vezano za novu operaciju malene...nažalost naša je 2x operirana u Klaićevoj,veće zlo i šteta nego koristi ikakve,tvoja priča kao da je pisana iz mojih usta...i tako smo trpjeli 2,5god. (malena sada ima 5god.),nakon toga prešli smo na Šalatu kod dr.Đapića ali sada smo kažem opet na prekretnici jer naša malena ima jedan od najtežih slučajeva PEV-a i izgleda da ćemo daljnje liječenje nastaviti u Lovranu...to je sada naša priča,jer već smo 4 god. u Tolicama na rehabilitaciji 2x tjedno,svega smo se naslušali i prošli i odlučili za korak dalje tj. za Lovran jer je to izgleda za našu Emu još jedan korak dalje,bolji korak dalje za njezinu budućnost!!!!
možeš pogledati tamo priču da ne pišem opet,znaju cure s teme otprilike gdje je,pitaj ih,da nečitaš sve!!!!!!
Vama želim svu sreću u borbi sa Vašim djetešcem!!!
__________________
mamine i tatine ljubavi:
prinčipesa Ema...31.12.2005.
plavi anđeo Petar...23.02.2010.
antonela is offline  
Odgovori s citatom