Pogledaj jedan post
Old 12.05.2013., 00:28   #413
Quote:
Slayer1986 kaže: Pogledaj post
Zato sta to upucuje na probleme sa zelucem, odnosno sa zelucanom kiselinom i gastritisom... Pa te od toga moze bolit u prsima...

Inace, ja sam napravio snimku i kaze samo lagani bronhitis u desnoj strani pluca, sta sam znao i bez snimke... A bol je od toga sta me probio vjetar i od dugotrajnog kasljanja...
Al bol je bila (sad je malo manja) toliko jaka da je to bilo nevjerojatno... Stvarno me je prepalo i to ozbiljno... Bez tablete nemozes kasljat, jedva disat, boli svaki pokret, boli na pritisak i tako... Al ajde, lakse mi je kad znam da nije nista ozbiljno...
au, ova strašna bol se i meni dogodila prije cca 2 mjeseca. užasna bol i to na lijevoj strani. nisam se mogla u krevetu okrenuti, leći na lijevu stranu, podignut se iz ležećeg položaja u sjedeći i sl. Užas! Naravno da sam se prepala da nije što sa srcem, ali eto - ispalo je da nije i da je srce uredu (iz krvi nešto izvadila neke pokazatelje koji upućuju na rad srca). Ispalo da su mi se bronhiji upalili jer se neka sluz nakalemila na njima koja se spuštala od sinusa prema dolje i to sve kad se nakupilo se upalilo i uzrokovalo bol u prsnom košu. Eto, zapravo ništa a prepala sam se da to nije normalno.

Inače, što se tiče pitanja autorice, ja isto povremeno i sad imam problema s probadanjem u prsnom košu ali nije to nikakva konstatna bol niti išta strašno, ali dovoljno da me iznervira...
prije dvije godine mi je u stanju mirovanja srce LUĐAČKI lupalo i do te mjere sam se prepala da sam sama otišla u pola noći na hitnu i rekla što me muči, napravli mi ekg i ispalo sve ok, a kad su isključili sve "fizičke" simptome su me poslali kod psihijatrice budući da je doktorica opće prakse posumnjala na anksioznost i na kraju se ispostavilo da i povremeno patim od anksioznog poremećaja i uslijed toga mi srce počne ubrzano lupati.
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom