Pogledaj jedan post
Old 29.07.2008., 16:30   #12
Quote:
znatizeljan kaže: Pogledaj post
ako si iz Zagreba, samo nazovi ili jos bolje odi do Luckog, tamo ti je Kemenovic, i pitaj za stiropor na kojeg se moze postaviti laminat (direktno - bez letvica)
nije da je Kemenovic najbolji, ali meni se je svidjela strucnost ljudi sta tamo rade (pocevsi od samih prodavaca)

folija - da najobicnija, najjeftinija sta se i inace koristi za laminate (ona ionako sluzi da malo popravi spoj stiropor/laminat)

ako je problem sa vlagom ekstreman
onda bolje ovo sta kaze Doomsday, stirodur (jer stiropor malo upija vlagu i tako gubi izolacijska svojstva), pa najlon, pa folija, pa laminat
Kemenović sam zvao i imaju stiropor 3cm na koji se može direktno stavit laminat ,cijena 23,14kn(styrodur je malo skuplji 28,80)1m2 ,soba nije velika nekih 10-12m2 tako da bi to valjda bilo ok.
Kažeš da na stiropor stavim najlon pa foliju ,laminat.E sad mi reci hoći li vlaga ostati zarobljena (uvijek je malo ima, pa malo kondezat)ispod najlona pa kasnije da imam problema,da li treba sa strane ostavit malo lufta(prostor gdje će izaći vlaga).
I još da pitam nešto u vezi laminata manji prostor može i manja debljina laminata(7-8mm),ali ne kužim ovo tvrdoća 32 to još nisam primjetio kad gledam po katalozima.
Da dodam prvo bih na pod(i na zid 5-6cm) zaljepio ljepenku(4-5mm)da odvojim beton od stiropora.
darge is offline  
Odgovori s citatom