Pogledaj jedan post
Old 29.01.2004., 18:42   #13
hmmm

Baš nekak nisam s vremenom ali si mi nekak neodoljiva s tim slatkim komentarima a i chim veliš namakanje , kadice, kemija, fiksiri, emulzije i slično, padam na "pod" ! E ovak... Kaj se dotikavle ( kak bi rekli međimurci) kemije, znaš i sama sa su te fotke kvalitetnije, bolje , dugotrajnije, bla, bla... neg one izprintane! Jel tak? E, ak ti imaš volje pregledavat foldere od prije 3 godine a pri tome imaš mjesta na disku onda, VIVA DIGITALIE. No ja sam tu fazetinu preplival fala dragom Bogu! No, i dalje držim da je Fuji NEŠTO za ovu ekipu koja brije na kompresiju, a zaprav fotkaju iz kojekakvih razloga. Zato Olympus, Sony i tim sličnim markama i mogu ponosno reći Imamo pro Aparat... HAHAHA! Fuji, Nikon, Canon imaju odgovor za Profi upotrebu i to definitivno. OLYMPUS aparati su kao i ostali Ne SLR dig. aparati nužno zlo za amatersku trgovinu. Nisam jednom čuo od ljudi koji koriste takve igračke... He missed focus again...aaaaaaaaa. Osim toga, izrada te plastike je fakat nekaj bljak.Evo ti par informacija. Posjeti sigurnu stranicu na kojoj sam ja kupac www.bhphotovideo.com U NY ! Sa 33% car.+PDV+UPS delivery platiš još uvijek 30% manje nego u našoj lijepoj sa 250% marže!!! Canonov fiksni objektiv EF 200mm f2,8 U SAD-u košta 629$ A u naših trgovaca 8999 kn za Cash.. Ha, kaj veliš???
__________________
Let there be light...
emzed is offline