Pogledaj jedan post
Old 01.06.2009., 16:15   #87
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
moje malo vjencanje (do 80 ljudi, za pojmove moje familije i frendova to je malo vjencanje..) je naraslo na cifru od skoro 130 ljudi.
u depresiji sam
uopce nije trebalo biti djece po prvotnom popisu (igrom slucaja) a sada cemo ih imati hrpu..
trebali smo imati 90% mladih (frendovi, bratici, sestricne) a sada izgleda da ce starjesine prevladati..
pada mi u vodu i moj tehno s takvom krvnom slikom gostiju, i kuhace i papuce i sve..
a o financijama necu nit razmisljati.
katastrofa
No, no ne plakati, probaj razgovarati s dragim još jednom smireno i vidi da li se nešto može promijeniti. Ja sam isto tako željela tehno, međutim na kraju sam našla drugu krajnost tamburaše koji su bili najbolji u mom kraju i drago mi je da su oni svirali jer su dečki vrhunski. Zato ne očajavaj probajte naći neku sredinu. Što se gostiju tiče oni ti ionako počnu sami otpadati pogotovo u ovo vrijeme recesije. Ja sam pozvala isključivo osobe iz familije koje sam htjela (u dogovoru s roditeljima) opavdala sam to činjenicom da sam si sa njima najbolja a da drugi niti ne pitaju za mene. Moja mama je svima na svojoj strani objasnila zašto smo tako odabrali, a na tatnoj strani ih je ionako malo. Nemoj očajavati, probaj još jednom sve pretresti i vidjeti gdje možeš riješiti problem.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom