Pogledaj jedan post
Old 05.01.2012., 17:39   #19
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Moja tehnika je malo drukčija. Ja nemam sugovornika
covjekova duhovnost je bar za korak dva odmakla od te mute duhovnosti

covjek je u medjuvremenu spoznao da je komunikativno bice, i da je dijalog taj, da je covjekov odnos taj koji ga razvija


krena, poklonit cu ti izvadak iz upravo svoje danasnje e-pistolarne Patnje Starih Wertherica ::



to su ti oni koji NE vjeruju u konverzaciju, koji nikoga ne trebaju za talk back, jer oni misle da oni sve znaju . takvi vole celebrities, takvi se klanjaju liscu na drvetu, pioistovjecuju se s koprivom i obozavaju svoje kučiće i mačiće, samo zato sto im nitko od njih ne daje odgovor, odgovor za koji vec unaprijed znaju da im se mozda nece svidjati

to su ti oni kojima ne treba nikakav personhood niti relationship jer oni ce sve sami, i tako 'rastu' i nadimaju se kao germa, a jedino cega im puno udje u njihovu anforu i jedino sto im moze narusiti njihovu nirvanu i uvuci im se u sistem je neka demonštinica ili neki crvić, sto nazalost u izobilju i dobiju

eto, to sam bas iskomunicirala veceras lezuci vani pod svojim drvetom i gledajuci u sivo oblacno nebo, dok sam osluskivala sto mi ima reci moj Bog, Onaj koji mene slusa, a slusam i ja Njega … uvijek sam se divila nadahnutim ljudima koji su zivjeli tu Konverzaciju, koji su u svojim sredinama i za svojega vremena bili cak i u nemilosti, neshvaceni, pokoseni, a kojima tek danas ustvari placamo respekt . a nadasve se divim malim obicnim ljudima koji isto tako zive taj isti Dijalog koji se toliko umnozio rasirio i omasovio da je kao $2 burger postao dostupan u svakom zaseoku, i nije vise kuriozitet rezerviran za ''''pre(o)svijetle''''

nas dvije smo isto tako taj Dijalog, jer znamo prepoznati, sto-ono-babe-kazu, kad Bog govori kroz each one of us

napomena : ove dvije Ferhterice nemaju nista zajednicko, svaka ima svoje krilo, al se ispomazu
across the universe
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom