Pogledaj jedan post
Old 12.06.2012., 11:49   #53
Quote:
Huricanechaser kaže: Pogledaj post
Za navedenu stranicu sam cuo i prije, odnosno pregledao i nije me se dojmila. U principu da, radije virujem TV kuci nego vojsci, uostalom, mislim da zaboli znastvenike za lovu, dokle god im das da nesto istrazuju, mislim da ih boli kita i za sto to rade ispred kamera i sta ce ovi to kasnije prodat! Ali tu nije price kraj. Meni nesto govori da s zemljinim magnetizmom tu ne prestaje.
Otkud znas da nisu nesto indirektno/nesvjesno sjebali u atmosferi tokom svojih istrazivanja pa se zato klima mijenja.
Znam da postoji puno "HOAX" teorija zavjera koje apsolutno nemaju veze s mozgom, i nisam bas pobornik svih, niti mislim da HAARP ima ikakve veze sa zavjerom, nit sam spomenuo ikakvu teoriju zavjere igdje u svom postu. Ljudi mogu vjerovat sto oce, tako ja vjerujem da HAARP s obzirom na svoje mogucnosti(zagrijavanje vodene pare, jedno od nusproizvoda) moze prouzrociti nenormalna stanja atmosfere time direktno narusti klimu.
Mislim da je haarp nacin bombardiranja i konstantnog i sad odvec prekomjernog silovanja ovog jadnog planeta. I mislim da nam HAARP kao niti CERN niti ostale pizdarije na koje se trosi ogromna lova, kad vec pricas o parama, nisu dosad bili od neke pomoci, niti mislim da ce ubuduce bit. do sad se nije nista otkrilo, a HAARP radi vec 20 godina...
Puno ti tu misliš, ali ništa konkretno ne znaš. Ja mislim da ti nisi u pravu.
Scythe is offline  
Odgovori s citatom