Tema: Alomnezije
Pogledaj jedan post
Old 28.09.2015., 01:37   #38
Maloprije čujem za tu najavu velike objave NASE o Marsu, pa se sjetim Total Recala i zavrtim koji isječak s jutuba . Zagledam se u Sharon Stone otvorim i još koji video s njom postrani
Sjajno je izgledala i kod Letermana 1993 https://www.youtube.com/watch?v=qA4CVupkR94

pa se sjetim kako ju je jedan kolega 1994. popljuvao da ne izgleda "nikako" bez šminke te iste godine kad se redovito pojavljivala u NBA showu "I love this game"
Taj kratki promo se vrtio par puta tijekom emisije, a emisija dvaput tjedno , vidio sam ga te sezone sigurno 50+ puta

Proguglam ga , metnit je odavno ali mi nije padalo dosad napamet potražit

Sharon Stone in a NBA promo
https://www.youtube.com/watch?v=GseQtp-BBMw

U sjećanju mi je ostalo kako Sharon sjedi u publici, pa se digne i maše okolo, uzvikuje "I love this game", strašno naborana i blijeda
Znam ni da u ovome stvarnom izdanju s jutuba nije u top izdanju, da sam i ja tada valjda bio malo razočaran kad sam ga uspoređiva sa Basic Instictom
ali daleko od tog motiva koji mi je osta u sjećanju

E sad jesam li ju zamjenio s Madonom koja je možda (vjerojatno isto pojavila tih godina u emisiji, to bi trebalo potražit nekako da potvrdim teze ) i bio šokiram njenim groznim izgledom i spojio to sa pričom o "lošoj" Sharon Stone , jel se Sharon pojavljivala i u publici , možda ali nemoguće da je bila toliko lošija od izdanja u ovom promu

Najvjerojatnije objašnjenje

Meni šokira Madona i ostaje u trajnom sjećanju , kolegu Sharon Stone , priča kako je loša a ja vjerojatno dodajem "I Madona"
Sharon iz proma ne ostavlja na mene nikakav posaban dojam niti urezuje u sjećanje , pa spajam dvi priče i Madonu mjenjam sa Sharon iz kolegine priče
Kasnije i sam ljudima prepričavam ko zna koliko puta kako je Sharon "loša bez šminke i kolika je razlika u usporedbi s njenim filmovima snimanima iste godine "

Dok ovo pišem i dalje sam siguran kako u publici vidim naboranu Sharon, ali sigurnost mi pomalo kopni

Zadnje uređivanje babunovich : 28.09.2015. at 01:57.
babunovich is offline