Tema: Molim savjet
Pogledaj jedan post
Old 01.09.2017., 14:53   #2
Quote:
blackrose89 kaže: Pogledaj post
Rodila sam prije gotovo dva mjeseca i sam porod mi je bio šok. Od onda sam svakakva znam biti i donekle sretna pa se znam naljutiti na svaku sitnicu, ili rasplakati. Otresam se na sve , imam svekrvu koja je bolesna anksiozni depresičar i danas se naljutila na mene da sam loša majka i svašta nešto, inače sve radim sama ona opere robu i to je sve. Neda joj se ništa. Suprug ne zna na čijoj strani biti, ja malu i nahranim i okupam i dižem se po noći dok je gladna( nemam više mlijeka). Šta je tako loše ako par sati odvojim za sebe, ne idem po kavama nego ili čitam knjigu ili sam na laptopu. A nakon poroda mi ona najviše ide na jetra šta god kažem poklopi me. Inače smo imale ok odnos a ja imam dojam da me mrzi. Jesam li ja bolesna ili je do nje? Obožavam muža i dijete ali trebam još vremena, nadam se da nitko neće suditi jer mi je teško, inače sam mirna i dobroćudna osoba. ali sada sam sve samo to ne... Trudim se i oko kuće i oko djeteta dam im sve šta imam( nezaposlena) odvojim nešto malo i sebi, ja ne znam više šta da napravim. Inače kuća je od supruga njegova mama je tu zato jer je bolesna.
Svakoj ženi je porod šok. Zar nisi toga bila svjesna ?
Ti malu i nahraniš i okupaš i dižeš se kad je gladna???
Pa jbt što si ti mislila, da će to raditi svekrva?
Ja ne mogu vjerovati što si umišljaju te mlade mame, da će netko drugi brinuti o djetetu ?
Kome si ti rodila to dijete, sebi ili.....?
Daj se ljudi skulirajte - dijete nije igračka i ako niste spremni na sve probleme i obaveze koje dolaze s djecom nemojte ih rađati na tuđi račun.
Pametnom dosta.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom