Pogledaj jedan post
Old 16.11.2017., 23:14   #8008
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
jedan dio je potraga za stanom, gdje biras i lokaciju i kvalitetu i svasta nesto (i imas pravo birat),a drugo je da kada isplatis stan, da imas pravo useliti u njega.
jer je tvoj.


mjesec dva a pogotovo vise, igraju itekako veliku ulogu.
netko tko je odlucio prodat stan, treba znat sam sa sobom gdje ce kada se stan zaista i proda, sve ostalo je neozbiljno.
Ajmo stvarno ovo vise ne mrcvarit.naravno da neces isplatit stan i uselit u njega za 6 godina. Kad isplatim stan necu ni dana cekat.jer sta ako mi ovaj nece iselit.
Isti dan tabularna kljucevi i uplata.
Ovo prije od trenutka kad kazem se mozemo dogovarat kako kome pase.al jednom kad sr lova oprosti od mene nema vise. Isto je u oba slucaja i kad sam kupac i prodavatelj.

Pocelo je da me proslu subotu zove baba.jao njoj odgovara kvart.odgovara takav stan ( ocito je bila u takvom) prodala je svoj pred 14 dana ona bi dosla vidjet ona mora iselit za 14 dana. Draga gospodjo nemojte se ljutit ja imam bebu i ne mogu iselit za 14 dana bas nikako. Eto. Gospodja je mogla zvat pred dva mjeseca i rec da prodaje svoj stan i da je zainteresirana i pitat bil ju cekali.nije bas da ozbiljni kupci padaju s neba svaki dan i onda bi covjek znao otprilike kako dise. Ista prica prosli mjesec s tim da je ts druga baba cak prodala stan koji sam ja snimila na njuskalu al mi se nije dalo zvat ni gledat sta cu nemam vremena ni volje
Rosemary84 is offline