Pogledaj jedan post
Old 21.06.2006., 13:49   #20
Quote:
molly* kaže:
meni je bolji veli losinj za klince...jer ne moras ici autom do plaze kao u malom losinju (ako se ne varam), a i ima manje turista...mali losinj je bas onako grad, nije mi kao neko slatko turisticko mjestasce...al to ja volim, ne mora znaciti da i drugi!
Mislim da se varas jer u Malom Losinju ne moras ici autom na kupanje...mislim, bolje reci ovisi gdje odsjednes jer logicno je da ako hoces jeftiniju cijenu ides malo dalje od mora, pa ti logicno ni plaza nije blizu iako to za Losinj ne vrijedi, jer cijene su tamo iste gdje god bio. U Suncanoj uvali ti je more ispred nosa (Vespera, Aurora, dvije-tri vile), u Cikatu isto tako (Bellevue, Alhambra, Vila Hortenzia, Vila Diana, Helios, auto kamp, i mali izbor apartmana) a isto tako i u Valdarkama (jedino izbor apartmana). U Veli Losinj ces i tesko naci pristup s autom do plaze, osim kod hotela Punta, iako i tamo ne mozes vise parkirati jer su vec prosle godine zagradili parking samo za hotelske goste. Prije ulaza u "pjesacku zonu" placas parking, a veliki dio apartmana u Velom i nema direktni pristup automobilom do apartmana. U Velom se jedino mozes kupati s klincima u uvali Rovenska koja ima solidnu sljuncanu plazu. Ostale plaze u Velom nisu za klince.

Sto se djece tice, iskreno bih vise preporucio boravak u Suncanoj uvali i u Cikatu. Tamo ima svega, od dijelova sljuncanih plaza, do dijelova pjescanih plaza, iako prevladav u globalu stijena. Uvala Cikat je dobar izbor za klince, ima dio pjescane plaze, a ima i Aqua World za klince ispred hotela Bellevue, koji je besplatan i ima one dvorce na napuhavanje, tobogane na napuhavanje, ma sve je napuhano i u vodi....raj zivi za klince, pustis ih tamo jednom, imas bezbrizan godisnji

A sto se tice Cresa i njegovih plaza, mozda najbolji izbor za klince...more je cisto (kao i Losinju) i ima dosta plaza nasipane sljunkom. Hotel Kimen ne bih preporucio za smjestaj, ponuda komparirano s cijenom nije dobra, pa bih u Cresu preporucio izbjegavanje u apartmane, dok za Losinj vrijedi obratno.

euro putnik is offline  
Odgovori s citatom