Pogledaj jedan post
Old 28.05.2007., 11:34   #18
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Baš lijep post

Ja ni u jednom trenutku nisam požalila što sam išla u Lucijanku, dapače. I nije mi bilo stresno. Uvijek sam imala dojam da s 3 prolaze najveće ljenčine, da s 4 može svatko ako se bar malo trudi, a za 5 je potrebno biti dobro organiziran i imati kontinuitet u učenju, ali sigurno nije nemoguće i nije pothvat od kojeg se gube živci.

Ja nisam imala profesore koje je imao cp.tar (računam da smo si bili suprotan turnus) pa ću ja spomenuti neke od meni dražih profesora.

Hrastar iz biologije - ugodna i strpljiva, predaje gradivo tako organizirano da ga je stvarno lako savladati.
Hrastarica je vrlo OK; ja sam je imao samo u četvrtom, inače mi je Batićka predavala (ona je među onima koji su otperjali)... samo kaj je bila malo zbunjena.

Da, vjerojatno smo bili u suprotnim turnusima...
Quote:
Milić iz povijesti i etike - nažalost, prerano otišao u drugu školu. Kažem nažalost, jer sam na njegovim predavanjima naučila puno, što se ne bi moglo reći za profesoricu Pavlović (shvaćate shvaćate' ) koja ga je zamijenila. A uz to se voli našalit i održati tu ležernu atmosferu.
Ah, Milić... imao sam ga na etici prije nego što je došla Teta Siva... genijalan profesor. Al jebiga, ljudi, prošlo svršeno vrijeme...
Quote:
Legende:
Gvozdić (Točkica) iz fizike. Očajan predavač, ali bože, koliko mi je smijeha priuštila
Čuo sam priče o njoj
Meni je Perković a.k.a. Riđi bio razrednik... isto ne baš neki predavač, ali kako taj skraćuje razlomke...
Quote:
Crkvenčić iz zemljopisa. Ajme, neću opisivat Legenda
Ah, ja sam imao Štercku... išli smo jednom s njom i pegicom na Bjelolasicu na sanjkanje...
Zakon je bilo... naročito nakon što su nam zaplijenile ostatak vodke
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom