Pogledaj jedan post
Old 23.03.2016., 10:20   #502
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Probati ću slomiti odgovor u više dijelova da vidiš na što ciljam.



To je druga stvar. Mi govorimo o 1osoba1pas + 1osoba1pas, a ne o jednoj osobi sa dva psa onda.



Vlasnik restorana to ne može znati.



Ne, jer ako dođe netko sa vie pasa i ne može ih kontrolirati, on je možebitno upravo izgubio neku određenu klijentelu koja je u tom trenutku tamo, jer zamisli scenu gdje netko ima više pasa, ne moež ih kontrolirati, i pas napravi neko sranje, tipa hoće se popesti na nečiji drugi stol sa hranom. Ili još da je neki kritičar tamo, možda si upravo pokopala restoran.




Radi se o tome da logički (razmišljaj logički sada) teže je kontrolirati dva psa nego jednog. Isto kao što je teže kontrolirati dva dijeteta, naspram jednog.

O tome se radi.

P.S. Išao sam i na kave i na jela sa psom (rottweiller).
Da kuzim ja tebe, ali iskreno jel bi ti sankcionira ona dva maltezera za lajanje i rezanje na moje pse i kako izvesti to na lijepi nacin (da si vlasnik jer zena se nije ni obazirala na to, "sto ce oni napraviti") ?
Jednom sam bila sa dvojicom sama, drugi put sam bila 1+1..
No na kraju sam odustala od restorana sa psom, sto zbog problema koga naci da primi takva dva psa koga susresti tamo, radije setamo.. No i dalje sam sigurna da postoji diskriminacija u velicini pasa...
_21_ne-tipicna is offline  
Odgovori s citatom