Pogledaj jedan post
Old 03.05.2008., 09:45   #19
Quote:
nelly.nelly kaže: Pogledaj post
mene menstrualni bolovi toliko jako bole da čim ih osjetim moram popiti tabletu, prije spavanja obavezno jer me bol zna probuditi u noći...čak nekada kad mislim da trebam dobiti popijem tabletu protiv bolova i prije nego što trebam dobiti.
prije par mjeseci nisam imala tabletu pri ruci...i mogu samo reći da sam mislila da neću izdržati....toliko me je bolilo a ja sam se samo sklupčala na krevet i onesvjestila od bolova...
a ako trudovi bole jače od toga...e ne znam kako ću to izdržati....
točno ovako je i kod mene prolazila svaka menga prije trudnoće. Ni jedna nije prošla bez hpe tableta protiv bolova, bez nesvjestica i povraćanja. Grozno nešto,a ginekolog nije našao uzrok,jednostavno kaže da je to tako,neke žene u te dane niš ne boli,a neke umiru. što se trudova tiče,ne mogu ih usporediti sa menstrualnim jer me kod menge boljela cijela maternica i jajnici a kod trudova pretežno donji dio leđa,ali mogu reći da su mi trudovi bili jednakog inzenziteta boli kao i oni menstrualni, i zato sam porod super izgurala!! iskreno mislila sam da će biti puno strašnije,ničeg se u životu nisam bojala toliko kao poroda i nakon njega sam se čudila sama sebi kako sam ja to sve uspjela prebrodit. niš se ne bojte cure moje,priroda se pobrine da si u trenutku kad porod počne totalno smirena i opuštena i samo misliš na svoje malo čudo koje ćeš uskoro primit u naručje!
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom