Pogledaj jedan post
Old 18.09.2007., 13:07   #41
Tashi, kad ste naručeni?
Čitala sam za Goljak i mnogi roditelji imaju riječi hvale...

Vezano za to što ti je pedica rekla da ako malac ne želi radit neku vježbu da ju je onda potrebno ukomponirat u nešto drugo (igru)...eto mene upravo ovo već nekoliko dana mori...

B. ne može radit više od 10-ak min (a ni to nije sigurno). Potrebno mu je pažnju zaokupirat igračkama, a kad sama to radim s njim (kao i što radim jer mm nikad nije doma, a i kad je ko da nije...) jednostavno imam problema da:

1. Njemu stalno dodajem igračkicu koju baca (a moram mu je dodat jer se inače savija, migolji...želi je sam uhvatit) i

2. istovremeno moram držati njegovu nogicu/rukicu u ispravnom položaju (pri tom pazeći da mi ne daje otpor), a za to trebam obje ruke....

I sad....
Svaku vježbu treba raditi polako, bez silovitih, naglih pokreta...a on mi stalno daje otpor ili se pokušava okrenut....

Jučer sam skoro proplakala zbog toga...
Danas kad me fizijatrica pita, moram joj reć da nisam ništa napravila! A i to što smo napravili bilo je potegni-povuci....na jedvite jade...

Ma...ok...
Znam da neću odustat (niti smijem), al jednostavno eto...morala sam se malo izjadat...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom