Pogledaj jedan post
Old 24.09.2012., 18:56   #71
Quote:
NobleWarrior kaže: Pogledaj post
Hajde ne bukvaliziraj stvari,nervira me kada se neko sluzi takvim stvarima.
Kazem samo da musliman voli Poslanika vise od samog sebe i svih ostalih ljudi,nicim nisam rekao kako nisu trebali protestovati i zbog ubijenih muslimana od strane budista,mozda su neki i izasli na proteste ali niko od zapadnih medija nije prenio to jer time daju veci znacaj tom masakru kojeg zele zataskati

Kontrolu nad medijima drzi Izrael i Amerika,ako ista znas to bi trebao znat
ok, ne bukvaliziram, oprosti, uzimam natrag

ne znam, meni zvuči kao optužba bez ploda. Isto kažu ovdje u Americi o ljevici: "the left controls the media." Nijedan od vas još nije objasnio na koji to način netko kontroliše medije u svijetu gdje neki anti-muslimanski filmić od pola slomljene pare može doći u egipatsku televiziju i zapaliti maltene rat. Ili u kojem jedan Julian može jednostavno prsnuti na javnost povjerene tajne dokumente, neki od kojih sadrže, usput, imena svjedoka koji su danas vrlo vjerojatno mrtvi zbog njegovog "vrlog čina." Tko li u tom svijetu može bilo što kontrolirati?

istina je da je puno iskrivljanja istine sa svake strane. i to je normalno. mediji su odavno prestali biti nešto čestitio i postali alat propagande u rukama svake strane. samo nemoj reći da nema protuteže.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom