Pogledaj jedan post
Old 24.05.2016., 08:39   #4978
Da znam oklonosti ,pisare ,okružje , razloge , dokumente koje su u opće pisani u to doba i o čemu s kojim razlogom uspordit ih itd. mogo bi odgvorit ovako nema smisla . Dan danas kad imaš internet , svi znaju pisat i ima radijo tv. sve moghuće info. neke bitne stvari se u opće ne spominju ili neznamo baš o njima, mogu reć evo svjetovne tipa koliko je ljudi poginulo u Iraku za vrime ameriučkog bombadiranja , sirija ,libija , znamo a neznamo, zaparvo puno toga je ispod tepiha sad kad je sve kao otvoreno a to govorim o stvarima koje su svjetovnog karaktera . Imamo vatikan ili druge crkve pišu ,gvore o temama koje njima idu u prilog, postoji cenzura onda i sad , znamo li mi šta se događa u africi i sl. mjestima , kao znamo neznamo al baš nikog nije briga a i ne piše se o tome , Imaš NG o africi di gvore o životinjama ima lavova , slonova , mogo bi neko reć za 1000 godina , kako nisu znali da je afrika u banani iskrištena,nafta isl. , vidiš snimali su tamo dokumentarce o lipim životinjama, kako nisu znali za ko zna koliko poginulih u Iraku, Siriji, ko vrti ovaj svit a imali to što sad imamo . Otvori bilo koji portal prve vjesti sport , magazini , polkitika i sl. Tako je, moje mišljene, bilo i onda samo na ondašnji način, šta će 2 čovika od 10 znala pisat i to Kraljevski ili neki vjerski čovik pišu magazinski kao i danas i o svojima cenzurirano. Isus koliko znam nije bio ni rabin ni neki poglavar iz ondašnje perspektive nevažna ličnost , ograničen broj ljudi ga je znalo i to ljudi koji s pismom nisu imali veze , znači kako bi rekli ribari seljaci , neznam možda 50 godina kasnije su o njemu pisali što je realtivno dobar dokaz postojanje neke osobe i vjerojatno ima i nekih poveznica ljudi prve , druge generacije i išlo je kako je išlo. Da je rječ o bilo kojoj drugoj osobi neupitan bi bilo dokazi za postojanje te iste osobe , itd. itd... aj bog
svatiti is offline  
Odgovori s citatom