Pogledaj jedan post
Old 29.03.2017., 10:09   #82
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Vidiš kako ne razumiješ pročitano. Ti si pročitao ono što tvoj mozak na osnovu prijašnjih obrada i stečenih šablona percipira ali što se tu može. To je ono o čemu pišem i to je razlog zašto smatram da je komunikacija uglavnom jednosmjerna iako se čini da je dijalog. Ljudi gacaju po "govnima", što ne znači da jesu govna.
No, lijepo si me proglasio kvočkom, babetinom i ostalim epitetima što kao što si napisao iako nisam sigurna da si i razumio govori najviše o tebi samom.
Ne samo da nisi razumio što sam napisala nego si koristio najprimitivnije komentare koji me ne mogu uvrijediti, pa da ih sad ponoviš još stotinu puta. Eto tebi kvočke i babetine pa vidi gdje stanuju u tvom unutarnjem svijetu.
I btw. možeš se sramiti zbog ovih ispada.
Naš kaj kao prvo i ovo nema veze sa tobom. Živcira me ovaj forum iz profesionalnih razloga jer inaće se bavim webom i nepojmljivo mi je da se ovoliko ućitava jedan website sa jednog servera mene više ovo smeta vjeruj mi nego kaj si ti i svi vi tu napisali. mene smeta nepravda kao uzera i neznam fakat dal ću više dolazit tu ak se stvar ne poboljša ali dobro ovo je bilo off topic zato kaj meni vjeruj mi ne smetaju ljudi.

Ubiti sam sam čekao ovih je benih deset minuta da se ućita ova je bena stranica da ti se isprićam. Oprosti ali fakat oprosti ak sam te povrijedio ili iznio sram neću više i velim neznam dal ću ikad opet doć tu možda kroz par dana da vidim dal se situacija promjenila u vezi ovog foruma. Izvinjavam se ak sam te povrijedio. Sve dobro i tebi i tvojoj familiji. I ne mislim ja da si ti babetina već vidim da je i tebi teško i ubiti živciraju te kolko sam uspio proćitat banalne stvari koje muće ljude a ti ih rješavaš sa lakoćom odnosno ne obazireš se baš. Evo nisam znao dok nisi napisala.

Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Problem je što si dopustila emocije da te prevladaju, te si sad burno reagirala. Samim time se povećava vjerojatnost da će osoba kojoj je upućena poruka (Vordas) krivo protumačiti ovu tvoju poruku nakon njegove poruke i moguće reagirati samoobranom. .
Ma ne neću. nemam kaj uzimat samoobranu. Ja sam bio u krivu i prihvaćam to. Nisam znao kaj žena misli i kak joj je dok se nije raspisala. Neznamo sve o svakome naroćito tu. Pozdrav i tebi @kikam

I možda sam opet sve krivo napisao ali nemožeš sve to zapamiti bar ne ja kad treba sa stranice na stranicu da se ućita i do pet minuta. tak da već izgubim misao. Isprićavam se ak sam opet nekog neš povrijedio. Želim vam svima ugodan i sretan dan. pozz
Vordas is offline  
Odgovori s citatom