Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 11:15   #1149
Evo, pitala sam zašto je njezina šetnja značajna dobila sam odgovor - zašto ne bi bila gola? Znaači dodana vrijednsot je golotinja. Nisam to ni spominjala uopće.
Dobila sam odgovor da nije bitno šta mali perica misli i da je ona općepriznata. Znači moj mozak prestaje imati autonomiju jer drugi su rekli da je ona umjetnica.
Ona je skretala pozornost na neželjeno diranje žena na način da su nju mogli dirati? Jel to kao da je pol 3 u klubu, svi su pijani i netko viče nekome u lice ajde me udari ako se usudiš, ajde, ajde! Mislim ok, ali po meni društvo ne bi trebalo padati na tako niske grane kreativnosti, intelekta i naravno na niti jedan način ne podupirati socijalnim mehanizmima takve neproduktivne članove.

Zamislite da su vas silovali i onda neka općepriznata umjetnica odluči stati na glavni gradski trg, zaveže se za lampu i poziva da je penetriraju da skrene pozornost na problem silovanja. Zajedno u to vrijeme sa Severinom ima status slobodnog umjetnika. Strah od toga da se svrstam uz Rojsa, strah od toga da me se strpa uz one koji se skandaliziraju golotinje i strah od toga da sam ta koja ne kuži umjetnost me neće natjerati da pušim te gluposti.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom