Pogledaj jedan post
Old 13.04.2012., 10:51   #1369
Quote:
why-me kaže: Pogledaj post
Bok Dundo, slažem se za Prunaks - super stvar.. ja sam ga prestao koristit prije par tjedana jer mi je stanje sad ok. Meni je od tak stvari za vanjsku primjenu super djelovao i taj Prunaks i Epiderm.

Je, super je dermatologica, kaj tu sve čitam o dermatolozima fakat sam imao sreće s njom. Ići ću sad za desetak dana opet kod nje malo da prokontroliram stanje i za some other issues, ali mislim da je to to od dermatologa, sve čovjek može sam na internetu saznat i sam eksperimentirat i saznat kak da to riješi, odnosno drži pod kontrolom.

Za glavu ti nemam neke savjete jer nemam s time problema pa koristim samo Head & Shoulders..

Možda da pitaš na onom blogu ˝seboreični dermatitis˝, čovjek kaj to piše je fenomenalan, zadnjih par godina provodi eksperimente u vezi toga i zna sve i svašta oko toga, a i odgovara brzo na komentare.. budem se i ja tamo malo priključio..
Zahvaljujem na preporuci bloga! Odličan je!

Blago tebi kad nemaš seboreju u vlasištu.

Ma meni se razbuktalo jer mi je nestalo SEBORIN VODICE koju inače nanosim nakon pranja ali ne svakoga, nego kada se sjetim. U proljeće najčešće svako drugo ili treće pranje.

Prunaks i Seborin u kombinaciji - pun pogodak i smrt za seboreju!

Evo gdje su dostupni ovi savršeni preparati:
1. PRUNAKS LOSION - ljekarna Farmacia - Ilica 11 - 141 KN
2. SEBORIN VODICA - Varteks - Muller - 39 KN - Žuta boca

Ovo za vlasište sam pitao jer sam htio doznati za neki učinkovit šampon (iako mi nije potreban ali bi onda izbacio Seborin) ili nešto iz svijeta alternative (volim te bio/eko/organic preparate i proizvode).
dundo1 is offline  
Odgovori s citatom