Pogledaj jedan post
Old 28.06.2007., 18:07   #12
Quote:
fjodor kaže: Pogledaj post

nadam se da ću si novac povratiti parenjem svog psića )
navalite ))

_____________-
Ajde da krenemo iz početka.
Postao si prvi post i smartie ti se potrudila u kratko obasniti probleme prilikom nabavke pas bez papira, ili prilikom pokušaja štednje za kupnju psa. Ti si na to njeno odgovorio DERANJEM ( to naime znači kad pišeš velikim slovima), dakle nekulturno i neodgojeno, u čemu sam falila, pa i u pravilima piše kako se komunicira. Porvh svega, ajde da ti je post bio normalan ali nije, još u tom postu napišeš kako znaš sve za dipslazije i raznorazne boleštine i sl., i što da zaključimo iz toga... Pazi tvoj pas, tvoj život i tvoji novci.
Mi smo tu da svima, pa i tebi pomognemo dobronamjernim savjetima, jednom kad si dobio svoj prvi savjet (od strane smartie), ti si nju uvrijedio deranjem i takvim načinom komunikacije...alooo.

Ako sam krivo protumačila tvoju konstataciju da bi dio troškova vratio parenjem, ja se ispričavam. Ali dio troškova vratiti parenjem znači uzeti kvalitetnog psa, skupog psa, psa sa pedigreom, te tako zdravog i normalnog psa pariti sa isto takvom kvalitetnom kujom, tada ćeš vratiti uloženo i još zaraditi, ali ne i nikako sa psom bez pedigrea, jer stvaraš još pasa koji možda i nisu tako zdravi i o.k.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom