Pogledaj jedan post
Old 28.09.2011., 21:51   #218
ja sam upisala prvu godinu u istom mjesecu kad sam i zatrudnila. ugl, drugi semestar 1.god sam se morala strogo cuvat,boravila sam i u bolnici, i tamo sam ucila, pa sam izasla iz nje na sat vremena da bih polozila ispit i cak sam dobila dva iako me jedan ginekolog zbog tog napao..a sestre su me u bolnici podrzale. i tako sam ja izasla iz bolnice na svoju odgovornost jer nisam imala potrebu tamo biti, morala sam sama sebi tablete nabavljat sto je apsurdno. Radi se o tome da sam uspjela to sve uciti na ljeto i poloziti sve, upisala sam i drugu, sad ove godine isto nastavljam dalje, nisam stajala nikako. sve se moze i kad je malo dijete i kad prohoda, sad je mojoj curi godina i 3,5 mj. ali se moze iako je hiperaktivna, cuvaju mi je samo kad idem na ispit i to je sve. ali moje zene, sve se moze, ja sam na pravu gdje imam hrpetinu knjiga, ali pomogo mi je tecaj brzog citanja... :P tako naprijed idite sve sto se bojite..
__________________
Ponos je izvrsio samoubojstvo, a ljubav puze po podu i plete se u paucinu mojih suza isplakanih nekadasnjih noci..
El Miedo is offline  
Odgovori s citatom