Pogledaj jedan post
Old 02.06.2012., 01:36   #884
Quote:
safty-tipps kaže: Pogledaj post
Jedna od najbitnijih stvari kod useljavanja jest promijeniti cilindar ako već nije moguće da ovlašteni servis proizvođač složi novu kombinaciju zaključavanja i time dobijete novi set ključeva i novu karticu, a cilindar ostaje isti. To se radi kod srednjeg i višeg razreda cilindara, odnosno onih iznad 300kn, ostali se samo izvade i stave novi, ali male koristi od toga jer su to slabi cilindri pa treba investirati u budućnost i staviti pristojan cilindar preko 600kn. Na tržištu imate veeeeliku ponudu, od proizvođača, DOM, TITAN, EVVA...

Također, i kod daljinskog ne bi bilo loše nazvati servis da Vam složi set novih daljinskih.

To košta, ali tako ćete izbjeći najgluplji način da Vas opeljuše, a to je s orginal ključem, tj. daljinskim.
hvala na savjetu, PP vrata su neka talijanska i ja nemam pojma koje su klase odnosno razreda cilindri. ključ je prekodiran prilikom primopredaje, ali ja ne znam da li se to moglo već prije prekopirati.

da li zvati nekog na teren pa da pogleda što bi bilo najbolje ili uslikati pa nekog pitati u njihovoj trgovini. kako otkriti dimenziju cilindra?

dakle Titan bi bio vrijednost za novac? što mislite o multilocku i kolnoi?
zorro14 is offline  
Odgovori s citatom