Pogledaj jedan post
Old 06.05.2006., 16:37   #349
Paj` sad ovamo...

Ja sam proslog proljeca osjecala pomalo neke moglo bi se reci - alergijske senzacije, ali sam mislila da nece otici daleko, da sam mozda malo prehladjena i sl. Medjutim, ovog proljeca mi nista nije bilo dok sam postila (jela iskljucivo biljnu hranu) i pila kapsule s ekstraktom "macje kandze"...

Onda sam nekako istovremeno pocela jesti hranu zivotinjskog porijekla (poslije 7 sedmica apstiniranja) i prestala koristiti te kapsule (poklopilo se)... Sada umirem!!! Ne znam da li vise slinim, ili me davi u grudima (katkad i skripi), ili imam vise osipa (po dlanovima najvise), koji jos i svrbi...

Ne znam sta je uzrocnik, ali neka zivotinjska hrana jeste. Prvo sam probala iskljuciti jaja. Nista. Pa kefir (koji inace pravim sama)... opet nista. Sad cu probati s tom macjom kandzom i, ako za mjesec dana ne bude rezultata, odoh ja u vegetarijance!...

Moze li covjek za 7 sedmica neuzimanja zivotinjske hrane postati alergican na istu?!...

Hvala svima na savjetima i iskustvima...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom