Pogledaj jedan post
Old 26.09.2010., 00:03   #16
sve moje ginekologe ste spomenili... )

Quote:
klinki kaže: Pogledaj post
Kod dr. Tatjane P. Jukić.
Kad spominješ Vulića misliš li na Marka koji radi na Firulama ili Roberta? Jer nisam sigurna da li Robert Vulić radi i na Firulama.
Robert ne radi u bolnici al meni je vodio trudnoću i ODUŠEVLJENA sam!!!
Marko radi u bolnici, vodio me je kada sam ležala na odražavanju i bio mi je ok. ne pretjerano rječit al pedantan!!

jel ta Jukićka na Mejama jer sam ja nekad bila kod nje i ajme majko mi je...

Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
i kakvi je taj Hrboka? Mene nije dojmio na tečaju
draga Hrboka ti je meni bio savršen... a do tada sam mislila da je to samo Mimica .. objasnio mi je šta god da sam ga pitala... kada mi je davao gel sve mi je lipo rekao prije i bez da sam ga pitala... bio mi je svaki dan u viziti a vađenje punata nisam ni osjetila... sve mi na caricama smo njime bile oduševljene...

Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
A slušaj da te isti porodi.... to je idealno...al na neke stvari ne možeš utjecat.,,tako nemoj se zamarat s tim da te baš tvoj ginić mora porodit... ako želiš "vezu" možeš ić kod

dr. Vulića (privatno radi kod Grzunova),
dr. Roje (privatno radi kod Banovića)
dr. Strinić (privatno radi u CITU)

više manje svi ginekolozi koji rade u bolnici, rade privatno kod nekog drugog doktora

ja ti vodim trudnoću kod dr. Mimice i prezadovoljna sam ti...
Mimica (jao morala sam... ) koliko znam i on radi u bolnici pa čak i ponekad dežurastva tako da potoji šansa da i on bude na porodu!!

cure su već napisale da niti jedan doktor koji radi u bolnici ban nje ne radi preko HZZOa već samo privatno a moja topla preporuka je dr, Roje u čijem timu radi dr. Hrboka. oni su meni bili dežurni i sve samo naj mogu napisat. Hrboka mi je radio carski i iako nije non stop bio s menom u rađaoni vidio je da nemam trudove. ugodan topal čovjek. a Roje je predivan stručnjak!!! ja za njih navijam!!!
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom