Pogledaj jedan post
Old 13.12.2006., 15:50   #2
Quote:
tanja88 kaže:
Želim početi uzimati vitamine C i E (odvojeno), pa ne znam za koji proizvod da se odlučim? Znam da je Twin lab među boljima, ali i skupljima.
Baš sam bila u apoteci, i prodavačica mi je preporučila vit.C od twin laba, neku verziju koja se žvače. Navodno je sve od prirodnih sastojaka, za 90 dana oko 70kn.
Vitamin E mi je preporučila ulje od Natural Wealtha (oko 90kn). Puno ga je nahvalila, kao može se mazat direktno na kožu (protiv bora), a dosta je 1 kap popiti (to je količina vit.E, kao u 1 tableti). Znam da Nat.Wealth nije među boljim proizvođačima, pa dvojim u vezi ovog proizvoda.
Koja su vaša iskustva sa uzimanjem ovih vitamina?
TwinLab i Kal su ok.

Nemoj piti gluposti, postoji razlika zasto je ovo skuplje. Stedi na neki drugim stvarima.

Imam ti jednu zanimljivu pricicu. Pila sam prije jeftine multivitamine - kad sam bila na faksu nisam imala novaca i Twinlabove tablete su mi bile cijelo bogatstvo.

Kad sam dosla do novaca kupila sam za probu Twinlabov multivitamin i ne mogu ti opisati kako te tablete djeluju. Nakon 3-4 dana dobila sam normalnu cirkulaciju, vruce ruke - a od vrtica imam ledene. Svi koji me znaju su se zgrazali. Moj normalni tlak je 90/60 zadnjih 10 godina bez iznimke - s tabletama mi je tlak bio konstantno 120/80, isla sam mjeriti na nekoliko tlakmjera jer nisam mogla vjerovati. Bila sam budna i puna energije, a prije mi se stalno spavalo. Bilo je jos tako nekih dobrih posljedica s tim da sam prvo mislila da sam ja luda - ali i drugi su to primjetili. A i ne mogu izmisliti kipuce ruke i normalan tlak nakon toliko godina. Kad sam ih prestala piti, u roku nekih 2 tjedna se sve vratilo na staro. Naravno, nisam ih smjela piti konstantno kao i sve ostale multivitamine. Ali budem opet ))

Iskreno, bas me zanima misljenje forumasa.
Sunshine_81 is offline  
Odgovori s citatom