Pogledaj jedan post
Old 16.03.2010., 01:00   #18
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
e dajte mi recite kakva iskustva imate s Bauerima?

Inače kaj se tiče EGR ventila, ima jedna caka a to je limena pločica na kojoj se probuše tri rupe i time se blindira EGR ventil a da ne pali lampicu od motora.

Postoji servisna obavjest o tome i to bi se trebalo riješiti preko kampanje (reklamacije).

Senzor radilice ima i zamanje od 300 kn, mislim da ti je Gorički dao cijenu zamjenskog a Bauer org dijela.

Inače, frend mi je popravljao udarenu Alfu, lagani karambol, Gorički mu je uzeo 10500 kn bez pdv-a s time da su svi dijelovi bili od stranke. Kaj kažete na to? Udaren blatobran, lampa hauba, hladnjak i ventilator.

Nije da branim Bauere i meni su se zgadili.
Gle i u Baueru originalni stoji 300 kn, ali prvo je koštal kao 700 kn., a i bilo je to prije par godina pa su se i cijene možda kaj korigirale.

Moja šogorica je platila samo lakiranje auta i sva nova slova i neke male neravnine po auto oko 13 000 kn. Za Bravo 2000. g. naravno preko kasko osiguranja.

Ako nemaš kasko i nemaš love nemaš kaj tražiti u ovlaštenom servisu, a Bauer kolko ja znam ne radi limariju ni nelakira nego to radi kod nekog majstora koji ima autolakirerski/ limarski obrt.

Ja sam lupil malo rubnik na GP prošle godine i malo zadnji branik i popravak je vil oko soma eura, ali pošto imam kasko cijena mi nije bitna nego samo kvaliteta.
U Goričkom mi je tako stručno pofarbal taj dio da nemam riječi nemreš skužiti, a i bravo od šogorice je pre dobro napravljen.
Prijatelj je auto vozil u neku fuš lakirnicu pa mu se za godinu dana počel skidat lak sa haube i naravno tip koji mu je lakiral nije htio ponovo pod isti račun da popravi.

Gorički farba po komadu mislim oko 800 kn., a ima i komoru.

Ja sa Bauerom nisam zadovoljan iz dva razloga:

1. preskupi su
2. nemaju prave majstore koji bi znali raditi posao i koje bi
zanimal taj posao.

Auto mi bio star nekoliko mjeseci i nije palil po zimi dobro, došo u Bauer i rekli da je normalno da lampica grijača svijetli sekundu do dvije po zimi.
Palila mi se po ljeti dok je bila uključena klima samo druga brzina ventilatora, oni rekli da je to normalno jer je vani jako vruće, a kad se pali samo druga brzina sve cagne u autu (struja) i radi 3 sekunde pa se ugasi, pa je pet sekundi ugašen pa se ponovo pali... i to je njima bilo normalno.

Kad sam došao u Gorički promijenili softver paljenja i kad je i -20 auto pali ko mina jer kad je jako zima lampica grijača radi i po nekoliko sekundi, što prije nije bio slučaj.

Izmjenu ulja i filtera u Baueru na 15 000 naplatili 183 kn, kad sam rekao da je to previše stavili 91,50 kn. što je isto previše ali sam onda platio.

Kad sam u Goričkom spomenuo preblem sa ventilatorom kilera nisu mi se smijali u facu i rekli da je vani vruće nego su auto priključili na komp i vidjeli da je otišel potenciometar na ventilatoru zamjenili ga i radila samo prva brzina kako i treba.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.

Zadnje uređivanje Josip4 : 16.03.2010. at 01:06.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom