Pogledaj jedan post
Old 02.12.2004., 21:03   #20
Iskreno, ne znam s cime ima veze. Za sebe vjerujem da sam zdrava i psihicki stabilna. Bijes i to sam davno sve ispucala, tako da mislim da nije to. Da li moze biti neka psihokinetika s moje strane, mozda, ali mislim da su u mene te sposobnosti ipak vrlo male ili nikakve.

Mislim da cu definitivno pozvat popu. Nemojte se smijati, ali ja ne znam kako da dodjem do tamjana ili svete vode. Probala sam kupit u jednom ducanu pored crkve gdje se prodaju svijece, ali svete vode nije bilo, cak ni u onim kicastim ukrasima. Za tamjan, ne znam.

Mislim da bi pomoglo i da ne bi trebalo ništa jače. Mislim da je i to dovoljno!

Da li to izaziva netko pored mene- mislim da ne. Živim sama.

Ne vjerujem da sam opsjednuta. Čitala sam neke crkvene internetske stranice, čak i oni tvrde da je prava opsjednutost rijetka, ali da ovakve stvari mogu biti posljedica ili čaranja ili života u tešku grijehu ili ...nekih smetnji.

Sjećam se da sam ko klinka imala problema i da je moj stari angažirao neku ciganku, u prolazu. Nakon što su napravili što im je ona rekla svi moji nemiri, skakanje iz kreveta po noći i plač su nestali. Iznenada. Imam dojam da se sad opet nešto slično dogadja. Al mi nije jasno kud baš stalno na mene!
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom