Tema: Silovanje
Pogledaj jedan post
Old 03.01.2009., 00:28   #94
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
*ebote, pricate o tome kao da je taj tip prosao curi prstom kroz kosu.
Kao ono - prst manje vise, samo kita se racuna.

Da li bi tako govorili/pisali/razmisljali da vasoj desetogodisnjoj cerkici cica od 60 godina samo gurne prst u vaginu protiv njene volje...
Ne bi, ali bi nas onda sustav ionako izuzeo iz bilo kakvog postupka. Čim u nekom pravnom postupku pokazuješ emocije, onda ne možeš provoditi takav postupak. Ili ako razmišljaš emotivno, onda se nemaš što baviti pravom. Ono je struka i znanost, a ne umjestnost da se rukovodi emocijama.

Svaki slučaj se gleda jedinstvno. Jedno je curica od 10, a drugo cura od 19 kojoj je druga cura od recimo 20 gurnula dildo za vrijeme neke zabave u kojoj su svi bili pijani. Ja mislim da je za to dosta tri godine, možda i manje. Zakon mora imati od-do.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Nisam silovana, ali je i sam pokusaj silovanja u mojim teen godinama ostavio takve posljedice na moju psihu i moj seksualni zivot da sam se godinama borila s tim.
I onda procitam da je prst u vagini protiv necije volje eto tek puka sitnica.
Tri godine zatvora nisu nikako sitnica. A one su zakonski minimum. Prosjek je veći. Za nekog mlađeg to je već lijep dio života iza rešetaka. Svrha kažnjavanja ionako nije osveta.

Zadnje uređivanje Vojky : 03.01.2009. at 00:36.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom